INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Každý problém ve vaší firmě má řešení.

Obvykle naše!

Odvádí vás stále něco od práce? Řízení lidí? Manuální řízení výroby? Plánování? Papírování? Zdlouhavé procesy? Neefektivní komunikace? Nechte to na nás. Pro řadu činností poskytujeme prověřená řešení nebo můžeme vytvořit nové řešení přesně podle vašich požadavků.

Naše řešení

Plantac

Výkonný nástroj pro řízení projektů v cloudovém prostředí.

Máte specifické požadavky na projektový management, řízení projektů a kontrolu projektů, ale bohužel nevíte jak na to? Chcete zlepšit strategii firemní komunikace, informovanost manažerů, zautomatizovat rutinu, zjednodušit a zpřehlednit delegování a řízení úkolů, zvýšit ziskovost projektů a ušetřit čas pracovníkům?

Plantac je on-line software zaměřen na efektivní řízení projektů, jejich rozpočtů a termínů.

product-dafos
icon-dafos

Dafos

Systém pro rychlý přenos informací o finančních operacích a finančním řízení podniku.

Chcete být svým klientům nablízku a zároveň rychle realizovat jejich přání a požadavky? Využijte systém Dafos speciálně navržený pro finanční instituce. Informace o transakcích a obchodech sjednaných v terénu a na vzdálených pobočkách okamžitě přenáší do centrály společnosti k realizaci.

Z front office do back office nikdy nebylo blíže.

Inspection
Manager

Systém pro inspekce strojů.

Jste experti na inspekce, ale zatěžuje vás zdlouhavé vyplňování protokolů a papírování? Usnadněte si práci informačním systémem Inspection Manager. Vaši kontroloři jednoduše vyplní informace o kontrole do systému, který je upozorní na případné chyby a připraví protokol pro tisk.

Jednodušší, rychlejší.

Datim

Systém pro plánování času svých zaměstnanců.

Zaměstnává vás nadbytečné plánování práce a rozdávání úkolů? Nemáte čas na práci kvůli zdlouhavému zadávání úkolů a jejich kontrole? Máme pro vás řešení – podnikový informační systém Datim.

Rychle a jednoduše zadáte pracovní úkoly, sledujete průběh práce a hodnotíte efektivitu vašich pracovníků.

Custom
Software

Systém na míru zákazníkům.

Máte specifický problém, pro který nemůžete nalézt jednoduché řešení? Svěřte ho nám. Na základě vstupní analýzy připravíme řešení, které předčí vaše požadavky.

Můžete se pak spolehnout na software na míru, který vám uspoří čas i peníze.


© DataVISION s.r.o. | All rights reserved. | Terms and conditions (Všeobecné obchodní podmínky)

CZECH REPUBLIC